Vyberte stránku

Kontakt

 

Napiš nám

V případě, že máš dotaz k našim produktům, nebo bys rád navázal spolupráci, můžeš se nám ozvat přes tyto kanály: 

E-mail:
info@toohightodie.cz

Messenger:
m.me/toohightodie

Telefon:
736 120 443

Jak to začalo?

První celopéro a skvělej nápad

Někdy v roce 2014 jsem si koupil první celopéro a začal s kamarádem objíždět český bikeparky. Tou dobou už jsem se zajímal o design oblečení, takže mi to nedalo a navrhl jsem si vlastní dres. Mezi ostatními měl úspěch, a tak se v roce 2015 zrodil ten nejlepší hospodskej nápad – vlastní značka dresů pro downhill!

 

Downhill stvořil THTD

Vymyslet název nové značky tenkrát stálo pár půllitrů, ale nakonec to rozsekla jednoduchá otázka. Co pro nás znamená downhill? Život bez limitů. Když jedeš bordelem dýku dolů, nemyslíš na to, co by se mohlo stát. Prostě Too High To Die. 

Ve dvou se to lépe táhne

Nechal jsem si vyrobit první sérii dresů, s kamarádem jsme nafotili promo fotky a první kousky se prodaly v naší partě. V té době Michal rozjížděl značku Bike Brand s podobným zaměřením. Zjistili jsme, že máme stejnou vizi a možná by stálo za to se spojit. Víc hlav víc ví. Tady už značka začala dostávat jasné obrysy. Downhill tým obráží vzkříšený Český pohár ve stejných barvách!

 

Řítíme se dál

Za THTD stojí láska k downhillu a touha vytvořit něco svého. Stále vymýšlíme nové designy, podporujeme nadějné jezdce a zajišťujeme dresy pro celé týmy. Za pět let jsme nasbírali hodně zkušeností a chtěli bychom to posunout zase o něco dál. Chceme dát našim zákazníkům možnost podílet se co nejvíc na návrhu dresu. Pomalu přesováme výrobu do České republiky, a spolupracujeme s lokálními výrobci, kteří jsou pro to, co dělají, nadšení stejně jako my. A hlavně chceme získat nové příznivce naší značky, kteří jsou na stejné vlně. Too High to Die!

Sleduj nás na Sockách:

Jiří Ryšánek

Jiří Ryšánek

Michal Vrba

Michal Vrba